چکیده ای از تکفام:

ما مجموعه ای هستیم مبتنی بر دانش و تخصص که با نگرشی هوشمند توانسته ایم گامی بلند در راستای ارائه بروزترین و کارامد ترین راهکارها در حوزه تجهیزات بصری به سازمان ها و ارگان های حساس و کلیدی کشور برداریم.
رسالت ما ایجاد فضایی مجهز به پیشرفته ترین سیستم های هوشمند و نوین ترین تجهیزات صنعتی تصویری در مراکز و ارگان های حیاتی کشور به جهت کاهش هزینه، افزایش کارایی و سرعت عمل در زمان بحران و در نهایت، اثر گذاری بر بهره وری بهینه از انرژی های محدود یک سازمان می‌باشد.
مفتخیرم که شرکت تکفام با داشتن پرسنلی متعهد و توانمند، همواره در تلاش برای رسیدن به اهداف والای خود، جلب رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرارداده و در سال های اخیر توانسته است با اجرای پروژه های موفق به عنوان مشاور و مجری طرح مانیتورینگ و هوشمند سازی در سراسر کشور شناخته شود.

درباره ما

عامل موفقیت تکفام در این عرصه، بکارگیری متخصصانی ایرانی است که با مطالعه و بررسی دقیق مشکلات و نیازهای کارفرمایان، پیشنهادهای کاملاً عملیاتی و موثر را به مدیران تصمیم ساز سازمان ها ارائه نموده اند.
یکی دیگر از عوامل جانب اعتماد مشتریان تکفام، سازمان دهی مناسب و پاسخگویی بی نظیر واحد های مشاوره، فروش، نصب و آموزش و پشتیبانی و خدمات پس از فروش تکفام است.

تکفام همواره آماده ی ارائه ی مشاوره به برنامه سازان، مدیران ارشد سازمان های دولتی و خصوصی و مدیران مدارس و موسسات آموزشی در زمینه ی سیستم های سمعی و بصری و هوشمند سازی مکان های مدیریتی و استراتژیک سازمانی و… می باشد.

محصولات تکفام:

  • نمایشگرهای ویدئووال
  • نمایشگر های لمسی All In One و فریم های لمسی با کیفیت بالا
  • کیوسک های لمسی اطلاع رسانی و تابلو اعلانات هوشمند( دیجیتال ساینیج)
  • بردهای هوشمند و کیس های دیواری
  • سیستم های صوتی گیشه
© کپی رایت - گروه تکفام