چکیده ای از تکفام:

ما تکفامی هستیم… تک تک اعضاء تیم، تکفامی هستند، چرا که همیشه سعی کرده ایم در انتخاب اعضای تیم مان در کنار تخصص، تجربه و مهارت، شخصیت را در الویت قرار دهیم تا بتوانیم تیمی خلاق، تاثیرگذار و از همه مهمتر یکپارچه داشته باشیم.
تکفام شرکتی خانوادگی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ شروع کرد. در سال های نخست فعالیت متمرکز بر تجهیزات اینتراکتیو بود و توانست با بهره گیری از توانایی های متخصصان خود شروع به تولید بردهای هوشمند الکترومغناطیسی کند و پس گذشت زمانی نه چندان طولانی یکی از بزرگترین توزیع کننده های نمایشگرهای لمسی شد.
تکفام مفتخر است که به عنوان مشاور اصلی سازمان صدا و سیما در زمینه تجهیزات اینترااکتیو در استدیوهای آن سازمان معرفی گردیده و همچنین یکی از نام های معتبر و مورد تایید وزارت آموزش و پرورش به عنوان مجری طرح هوشمند سازی کلاس های درس شناخته شد.

درباره ما

عامل موفقیت تکفام در این عرصه، بکارگیری متخصصانی ایرانی است که با مطالعه و بررسی دقیق مشکلات و نیازهای کارفرمایان، پیشنهادهای کاملاً عملیاتی و موثر را به مدیران تصمیم ساز سازمان ها ارائه نموده اند.
یکی دیگر از عوامل جانب اعتماد مشتریان تکفام، سازمان دهی مناسب و پاسخگویی بی نظیر واحد های مشاوره، فروش، نصب و آموزش و پشتیبانی و خدمات پس از فروش تکفام است.

تکفام همواره آماده ی ارائه ی مشاوره به برنامه سازان، مدیران ارشد سازمان های دولتی و خصوصی و مدیران مدارس و موسسات آموزشی در زمینه ی سیستم های سمعی و بصری و هوشمند سازی مکان های مدیریتی و استراتژیک سازمانی و… می باشد.

محصولات تکفام:

  • نمایشگرهای ویدئووال
  • نمایشگر های لمسی All In One و فریم های لمسی با کیفیت بالا
  • کیوسک های لمسی اطلاع رسانی و تابلو اعلانات هوشمند( دیجیتال ساینیج)
  • بردهای هوشمند و کیس های دیواری
  • سیستم های صوتی گیشه
© کپی رایت - گروه تکفام